Čas na serveru 18:51:37

Alois Fišárek
Na periferii

Id: 449107

Na periferii

  •  / Na periferii / Alois Fišárek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 33 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 885x

Vyvolávací cena:

4.9.2023, 20:34:00

2.9.2023 7:16 5 500 Kč