Čas na serveru 10:32:06

Alois Kalvoda
U Komárků

Id: 163101

U Komárků

  •  / U Komárků / Alois Kalvoda
  •  / U Komárků / Alois Kalvoda
  •  / U Komárků / Alois Kalvoda
  •  / U Komárků / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně přípis včetně datace, poškozený rám, obraz v původním stavu nerestaurovaný, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 10781x

Vyvolávací cena:
14 000

63 000

Příhozy: 58