Čas na serveru 15:02:48

Alois Kalvoda
V horách

Id: 376707

V horách

  •  / V horách / Alois Kalvoda
  •  / V horách / Alois Kalvoda
  •  / V horách / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 834x

Vyvolávací cena:

31 000