Čas na serveru 01:16:36

Alois Kirnig
Brtníky, Zeidler, Děčín

Id: 112710

Brtníky, Zeidler, Děčín

  •  / Brtníky, Zeidler, Děčín / Alois Kirnig

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, popis vlevo dole, rámováno, lehce zvlněné plátno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8583x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 69