Čas na serveru 22:55:17

Alois Kirnig
Na potoce

Id: 284801

Na potoce

  •  / Na potoce / Alois Kirnig
  •  / Na potoce / Alois Kirnig
  •  / Na potoce / Alois Kirnig
  •  / Na potoce / Alois Kirnig

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozená malba viz foto, rámováno,po

zobrazeno: 3694x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 49