Čas na serveru 13:47:37

Alois Kirnig
Rybář v Korutanech

Id: 60503

Rybář v Korutanech

  •  / Rybář v Korutanech / Alois Kirnig

olej/karton, rozměr 18 x 24,7 cm, značeno monogramem vlevo dole, 19. století, dobový rámeček, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2584x

Vyvolávací cena:

16 000