Čas na serveru 14:45:24

Alois Kirnig
Za plotem

Id: 134706

Za plotem

  •  / Za plotem / Alois Kirnig
  •  / Za plotem / Alois Kirnig
  •  / Za plotem / Alois Kirnig

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, drobné poškození vlevo dole

zobrazeno: 2490x

Vyvolávací cena:

15 000