Čas na serveru 23:19:44

Alois Kirnig
Za slunce v Alpách

Id: 400802

Za slunce v Alpách

  •  / Za slunce v Alpách / Alois Kirnig

olej/dřevo, rozměr 53,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše krakelovaná, v minulosti restaurováno, přiložen odborný posudek PhDr. M. Zachaře

zobrazeno: 9517x

Vyvolávací cena:

20 000