Čas na serveru 15:15:45

Alois Moravec
Zimní radovánky

Id: 120003

Zimní radovánky

  •  / Zimní radovánky / Alois Moravec

olej/plátno, rozměr 69 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno, oboustranný obraz, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3979x

Vyvolávací cena:

13 100