Čas na serveru 01:36:54

Alois Wierer
Zasněžená vila

Id: 160205

Zasněžená vila

  •  / Zasněžená vila / Alois Wierer

olej/plátno, rozměr 44 x 51 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 1411x

Vyvolávací cena:

2 100