Čas na serveru 13:47:09

Abstraktní hlava

Id: 270302

Abstraktní hlava

  •  / Abstraktní hlava /
  •  / Abstraktní hlava /
  •  / Abstraktní hlava /
  •  / Abstraktní hlava /

malba/deska, rozměr 61 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, původní majitel získal dílo od syna autora Dariuse

zobrazeno: 1173x

Vyvolávací cena:

11 500