Čas na serveru 13:44:33

Abstraktní kompozice

Id: 163409

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice /
  •  / Abstraktní kompozice /
  •  / Abstraktní kompozice /

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 44 x 62 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 6694x

Vyvolávací cena:

23 000