Abstraktní kompozice
Id: 163409
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 44 x 62 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 6694x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč