Autoportrét
Id: 180401
olej/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 6794x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč