Čas na serveru 23:51:26

Autoportrét

Id: 180401

Autoportrét

  •  / Autoportrét /
  •  / Autoportrét /
  •  / Autoportrét /

olej/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 6794x

Vyvolávací cena:

11 500