Čas na serveru 01:46:44

Chlapec s papírem

Id: 214501

Chlapec s papírem

  •  / Chlapec s papírem /
  •  / Chlapec s papírem /
  •  / Chlapec s papírem /
  •  / Chlapec s papírem /
  •  / Chlapec s papírem /

olej/plátno, rozměr 61,5 x 79 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rentoilováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy, oděrky na rámu, publikováno ve Výstavním katalogu Umělecké besedy, Malíři a sochaři UB 1948, Slovanský ostrov, č. katalogu 9

zobrazeno: 7568x

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Příhozy: 69