Chlapec s papírem
Id: 214501
olej/plátno, rozměr 61,5 x 79 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rentoilováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy, oděrky na rámu, publikováno ve Výstavním katalogu Umělecké besedy, Malíři a sochaři UB 1948, Slovanský ostrov, č. katalogu 9
zobrazeno: 7568x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 69