Hmyzí královna
Id: 180402
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, dílo uvedeno ve výstavním katalogu "Nadhledy Andreje Bělocvětova"
zobrazeno: 1039x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč