Čas na serveru 22:38:20

Hmyzí královna

Id: 180402

Hmyzí královna

  •  / Hmyzí královna /
  •  / Hmyzí královna /
  •  / Hmyzí královna /
  •  / Hmyzí královna /
  •  / Hmyzí královna /

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, dílo uvedeno ve výstavním katalogu "Nadhledy Andreje Bělocvětova"

zobrazeno: 1039x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500