Kompozice
Id: 178801
olej/lepenka, rozměr listu 44,5 x 33 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 874x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 500 Kč