Kompozice
Id: 139005
olej/karton, rozměr malby 23 x 33 cm, signováno s datací vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5010x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč