Čas na serveru 14:48:31

Perseus

Id: 175702

Perseus

  •  / Perseus /
  •  / Perseus /
  •  / Perseus /
  •  / Perseus /

malba/plátno/podloženo kartonem, rozměr 63 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 3056x

Vyvolávací cena:
7 000

41 000