Perseus
Id: 175702
malba/plátno/podloženo kartonem, rozměr 63 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno vpravo nahoře, oděrky na rámu
zobrazeno: 3056x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
41 000 Kč