Portrét dívky
Id: 180404
olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 1060x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč