Čas na serveru 02:27:12

Portrét muže

Id: 178306

Portrét muže

  •  / Portrét muže /
  •  / Portrét muže /
  •  / Portrét muže /

olej/lepenka, rozměr cca 48 x 34 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno

zobrazeno: 960x

Vyvolávací cena:

3 300