Zátiší
Id: 178309
olej/plátno, rozměr 38 x 30 cm, signováno vpravo nahoře s datací, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2379x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč