Čas na serveru 12:18:45

Zátiší

Id: 178309

Zátiší

  •  / Zátiší /
  •  / Zátiší /
  •  / Zátiší /

olej/plátno, rozměr 38 x 30 cm, signováno vpravo nahoře s datací, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2379x

Vyvolávací cena: