Žena s dítětem II.
Id: 176402
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena - popraskána, karton zprohýbaný viz foto, poškozený rám
zobrazeno: 1695x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč