Čas na serveru 03:15:43

Žena s dítětem II.

Id: 176402

Žena s dítětem II.

  •  / Žena s dítětem II. /
  •  / Žena s dítětem II. /
  •  / Žena s dítětem II. /
  •  / Žena s dítětem II. /
  •  / Žena s dítětem II. /

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena - popraskána, karton zprohýbaný viz foto, poškozený rám

zobrazeno: 1695x

Vyvolávací cena: