Čas na serveru 22:21:31

Andy Warhol
Brooklyn Bridge

Id: 320701

Brooklyn Bridge

  •  / Brooklyn Bridge / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4355x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 77