Čas na serveru 00:24:51

Andy Warhol
Marilyn

Id: 134902

Marilyn

  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol
  •  / Marilyn / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 56,8 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2792x

Vyvolávací cena:

30 000