Čas na serveru 00:31:19

Andy Warhol
Saint Apollonia

Id: 216101

Saint Apollonia

  •  / Saint Apollonia / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 651x

Vyvolávací cena:

28 000