Čas na serveru 19:05:06

Andy Warhol
Žába

Id: 409502

Žába

  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol
  •  / Žába / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 2/100, zaskleno, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1792x

Vyvolávací cena:

34 000