Čas na serveru 16:47:56

Na vyhlídce

Id: 8801

Na vyhlídce

  •  / Na vyhlídce /   Autor neurčen

olej/plátno, signováno vlevo dole Zeyer, rozměr 50 x 60 cm, oděrky na rámu, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, zcela mimořádné autorovo dílo

zobrazeno: 966x

Vyvolávací cena:

18.11.2015, 21:24:00

18.11.2015 21:19 4 500 Kč