Čas na serveru 15:47:57

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

Lekníny

  •  / Lekníny / Antonín Chittussi

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

zobrazeno: 6441x

Vyvolávací cena:
20 000

301 000