Čas na serveru 18:59:34

Antonín Gareis ml.
Domy nad potokem

Id: 98301

Domy nad potokem

  •  / Domy nad potokem / Antonín Gareis ml.

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, jedná se o historické zobrazení Slezskoostravského hradu, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

14 000