Čas na serveru 13:14:04

Antonín Hudeček
Hoch u vody

Id: 182501

Hoch u vody

  •  / Hoch u vody / Antonín Hudeček

skica, olej/plátno/nalepeno na lepence, rozměr ve výřezu 32 x 20 cm, na zadní straně signováno s datací 1897 viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1302x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 84