Čas na serveru 04:53:23

Antonín Hudeček
Jiřiny

Id: 191103

Jiřiny

  •  / Jiřiny / Antonín Hudeček
  •  / Jiřiny / Antonín Hudeček
  •  / Jiřiny / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 96 x 73 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3599x

Vyvolávací cena:

31 000