Čas na serveru 06:14:50

Antonín Hudeček
Lesní potůček

Id: 389601

Lesní potůček

  •  / Lesní potůček / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 62 x 43 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, malba krakelovaná, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1101x

Vyvolávací cena:

42 000