Čas na serveru 17:56:16

Antonín Hudeček
Na jaře

Id: 404903

Na jaře

  •  / Na jaře / Antonín Hudeček
  •  / Na jaře / Antonín Hudeček
  •  / Na jaře / Antonín Hudeček

olej/papír, rozměr 58 x 79 cm, značeno vpravo dole, oboustranně zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1271x

Vyvolávací cena:

25 000