Čas na serveru 13:08:15

Antonín Hudeček
Plenérová studie

Id: 393802

Plenérová studie

  •  / Plenérová studie / Antonín Hudeček

olej/plátno na kartonu, rozměr 31 x 44,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, odřený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:

2 900