Čas na serveru 04:34:38

Antonín Hudeček
Tatry

Id: 396302

Tatry

  •  / Tatry / Antonín Hudeček
  •  / Tatry / Antonín Hudeček
  •  / Tatry / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6580x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 55