Čas na serveru 23:14:26

Antonín Hudeček
U řeky

Id: 429704

U řeky

  •  / U řeky / Antonín Hudeček
  •  / U řeky / Antonín Hudeček
  •  / U řeky / Antonín Hudeček

olej/papír, rozměr 44 x 60 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 897x

Vyvolávací cena:

11 500