Čas na serveru 11:27:31

Antonín Hudeček
Zima

Id: 119006

Zima

  •  / Zima / Antonín Hudeček
  •  / Zima / Antonín Hudeček
  •  / Zima / Antonín Hudeček

olej/plátno, rozměr 37 x 47 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena:

17 500