Čas na serveru 19:03:28

Antonín Kroča
Barevné skvrny

Id: 156407

Barevné skvrny

  •  / Barevné skvrny / Antonín Kroča

malba/sololit, rozměr 70 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 3035x

Vyvolávací cena: