Čas na serveru 06:52:52

Antonín Kroča
Kytice

Id: 244801

Kytice

  •  / Kytice / Antonín Kroča
  •  / Kytice / Antonín Kroča
  •  / Kytice / Antonín Kroča
  •  / Kytice / Antonín Kroča

olej/sololit, rozměr 90 x 61 cm, značeno a datováno ve vrchní části, volně loženo, nerámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 3012x

Vyvolávací cena:
1 200

6 600