Čas na serveru 11:48:22

Antonín Kroča
Portrét

Id: 192404

Portrét

  •  / Portrét / Antonín Kroča
  •  / Portrét / Antonín Kroča
  •  / Portrét / Antonín Kroča

olej/sololit, rozměr cca 90 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1897x

Vyvolávací cena:

2 300