Čas na serveru 13:17:01

Antonín Majer
Koňský povoz v polích

Id: 555

Koňský povoz v polích

  •  / Koňský povoz v polích / Antonín Majer

olej/plátno, rozměr plátna 42,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2927x

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

15.10.2013, 20:00:00

15.10.2013 19:56 1 600 Kč