Čas na serveru 18:56:30

Antonín Majer
Léto

Id: 205611

Léto

  •  / Léto / Antonín Majer
  •  / Léto / Antonín Majer
  •  / Léto / Antonín Majer

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu a lokálně i v malbě

zobrazeno: 1485x

Vyvolávací cena:
1 800

2 300