Čas na serveru 12:36:57

Antonín Majer
Přišlo jaro

Id: 24303

Přišlo jaro

  •  / Přišlo jaro / Antonín Majer

olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2371x

Vyvolávací cena:
2 200