Čas na serveru 15:10:02

Antonín Majer
Svitava u Adamova

Id: 459

Svitava u Adamova

  •  / Svitava u Adamova / Antonín Majer

olej/plátno, rozměr plátna 81 x 86 cm, signováno vpravo dole, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 3810x

Vyvolávací cena:

4 700