Čas na serveru 03:54:40

Antonín Majer
V kavárně

Id: 120206

V kavárně

  •  / V kavárně / Antonín Majer
  •  / V kavárně / Antonín Majer
  •  / V kavárně / Antonín Majer

olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, drobná trhlinka plátna, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 2581x

Vyvolávací cena:
1 200

7 580

Příhozy: 49