Čas na serveru 04:25:00

Antonín Málek
Průnik

Id: 439808

Průnik

  •  / Průnik / Antonín Málek
  •  / Průnik / Antonín Málek
  •  / Průnik / Antonín Málek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 447x

Vyvolávací cena:

7 500