Čas na serveru 16:20:30

Antonín Pelc
Fórum Romanum

Id: 215705

Fórum Romanum

  •  / Fórum Romanum / Antonín Pelc

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1512x

Vyvolávací cena:

3 800