Čas na serveru 10:38:11

Antonín Pelc
Houslistka

Id: 13501

Houslistka

  •  / Houslistka / Antonín Pelc
  •  / Houslistka / Antonín Pelc
  •  / Houslistka / Antonín Pelc

tempera/papír, rozměr 35,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2937x

Vyvolávací cena:
10 500

18 500