Čas na serveru 07:52:30

Antonín Pelc
Jiří Mahen

Id: 65118

Jiří Mahen

  •  / Jiří Mahen / Antonín Pelc
  •  / Jiří Mahen / Antonín Pelc

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:
500

1 100