Čas na serveru 09:36:17

Antonín Pelc
Karikatura Voskovec & Werich

Id: 30507

Karikatura Voskovec & Werich

  •  / Karikatura Voskovec & Werich / Antonín Pelc

tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, neznačeno, popis tužkou, na papíru drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2795x

Vyvolávací cena:
1 800

4 800